News

Check out market updates

Gathering of Eagles’ta yeni misiniz? İşte bilmeniz gerekenler

Gathering of Eagles’a daha önce hiç katılmadıysanız, 2023 yılı bizimle ve gayrimenkul sektöründeki tüm meslektaşlarınızla fırsatları değerlendirmek için sizin yılınız.

Gathering of Eagles 18 Haziran’da Austin, Teksas’ta başlıyor. Bu konferans, konut sektörünün dört bir yanından liderleri bir araya getirmektedir. Katılımcılar gayrimenkul alanındaki trendler, en iyi liderlik uygulamaları ve gelecekteki fırsatlar hakkında bilgi edinecekler.

“Buluşma yılın ağ oluşturma etkinliğidir. İlişkilerin sağlamlaştırıldığı yerdir. Anlaşmaların yapıldığı ve yaratıcı iş uygulamalarının paylaşıldığı yerdir,” diyor RealTrends ve HousingWire‘ın veri ve içerik kıdemli direktörü Tracey Velt.

Konferansa daha önce hiç katılmamış olan katılımcıların dört gözle beklediği çok şey var!

Harika ağ oluşturma fırsatları

Gathering of Eagles’da yapılacak işler kadar eğlence de vardır. Yeni katılımcılar şarap tadımları, networking salonları, yardım amaçlı golf turnuvaları ve akşam resepsiyonlarını dört gözle bekleyebilirler.

“Gathering of Eagles 2023, çeşitli ağ oluşturma fırsatlarında meslektaşlarınızla bir araya gelmek için mükemmel bir fırsattır. Eski meslektaşlarınızla kaynaşmak ve yeni bağlantılar kurmak için bolca zamanınız olacak. Gün boyunca konferans alanının hemen dışında bir ağ oluşturma salonu var, böylece biriyle buluşmanız veya hızlı bir e-posta atmanız gerekirse, bunu yapmak için belirlenmiş bir alanınız var” dedi. HW Medya.

İlham verici konuşmacılar

İster DealMakers‘a katılmak için VIP bilet, ister Gathering of Eagles konferansının geri kalanı için standart bilet satın almış olun, katılımcılar gayrimenkulü bugünkü haline getiren sektör liderlerini dinleyecekler.

Keller Williams‘ın kurucu ortağı Gary Keller, RE/MAX‘in başkanı ve CEO’su Nick Bailey, Homesmart International ‘ın başkanı Ashley Bowers ve açılış konuşmacısı olarak Mike Staver Gathering of Eagles’da sahne alacak.

Konut sektöründe teknoloji ve veri konulu oturumları kaçırmayın. Brokerliğin geleceğine ilişkin oturumlar da var. Bu yıl yeni olan CEO oyun kitapları. Sektörün önde gelen CEO’larından gelen bu hızlı tempolu oturumlar, şirketlerini nasıl yönettiklerini ve başarılarını nasıl elde ettiklerini size anlatır.

Gathering of Eagles 2023’e kayıt olmak için buraya tıklayın. Omni Barton Creek ‘teki yerinizi 16 Mayıs’a kadar ayırtmayı unutmayın. Bu konferans, emlak başkanları, üst düzey liderler ve broker sahipleri için 2023’ün mutlaka katılmaları gereken etkinliğidir. HW+ üyelerinin Gathering of Eagles kayıtlarında özel fırsatlar elde ettiğini unutmayın.

Teksas’ta görüşürüz!

Leave a Reply